BIOREZONANS

Nasza placówka zajmuje się również zupełnie nowym, innowacyjnym badaniem. Badanie metodą rezonansu jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne i dokładne.


Mezator M1 pracuje w technologii NLS, wykorzystując najnowsze oprogramowanie.


Pozwala na badanie struktur, tkanek, organów, komórek, narządów i całych układów. Dodatkowo, badanie wykazuje poziom i obecność alergii, hormonów, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów i infekcji z określeniem ich dokładnej lokalizacji.
Wykazuje możliwość zdiagnozowania różnych dolegliwości i nieprawidłowości, a także obserwacji sytuacji w czasie rzeczywistym za pomocą wizualizacji. Równie interesującą funkcją jest analiza pokarmów i ich wpływu na organizm, co pozwala na wprowadzenie balansu w diecie pacjenta. Dzięki szybkiej diagnozie możliwe jest wyeliminowanie ognisk infekcji i zapobieganie rozprzestrzenianiu się dolegliwości.

Dzięki stworzeniu specjalnego, skomplikowanego oprogramowania i cyfrowego czynnika przerzutnikowego, tranzystora p-n, stymulowanego przez mikroprocesor urządzenia, jest możliwe bardzo precyzyjne (z dokładnością od 90-97 % jeden z najwyższych wskaźników na rynku) określenie wydolności energetycznej czyli kondycji i zdrowia całego organizmu.
Urządzenie wykorzystuje analizę porównawczą  i dzięki bogatej bazie wzorców (ponad 120.000), obejmującej m.in. : patogeny, alergeny, mikroorganizmy i pasożyty otrzymujemy dokładną informację na temat procesów patologicznych toczących się w organizmie oraz zaburzeń w energetyce organizmu już na poziomie komórkowym oraz informację jakie naturalne metody terapeutyczne oraz dalsze działania można wdrożyć w celu poprawy kondycji badanej osoby.

Na jakiej zasadzie działa Mezator NLS?

Urządzenie wykorzystuje ponad 20 –letnie światowe badania naukowców z dziedziny: medycyny, biochemii i biofizyki, bioinformatyki - jest określane mianem pierwszego medycznego interfejsu mózgowego.
Wykorzystuje technologię badawczą zarówno klasycznego biorezonansu, metodę Volla (badanie pól elektromagnetycznych organizmu), jak też innowacyjną technologię NLS (diagnostyczna metoda nieliniowa, polegająca na badaniu bioenergii). Bioenergia komórek/tkanek/organów stanowi precyzyjne odzwierciedlenie rzeczywistej ich biologicznej wydolności co umożliwia ocenę jej kondycji w danym momencie.

Urządzenie umożliwia również przeprowadzanie leczniczych metaterapii (bezbolesna i nieinwazyjna metoda zalecana przez producenta urządzenia, nawet dla dzieci), w celu wyrównania zaistniałych niedoborów energetycznych w wykazujących zaburzenia obszarach oraz otwarcie procesu samo-naprawy obszaru zagrożonego.

Metaterapia urządzeniem Mezator doskonale sprawdzi się w:

 • leczeniu chorób zwyrodnieniowych, chorób autoimmunologicznych, nowotworów (jako terapia dodatkowa);

 • wzmocnienia układu odpornościowego, leczeniu przewlekłych infekcji;

 • leczeniu ostrych bólów przewlekłych lub stanów zapalnych;

 • leczeniu zmęczenia, osłabienia, problemów ze snem, depresji, migren, schorzeń psychosomatycznych;

 • leczeniu alergii, wrażliwości na substancje chemiczne, egzemy, neurogennego zapalenia skóry;

 • leczeniu zaburzeń hormonalnych, skutków menopauzy;

 • leczeniu chorób związanych z dojrzałym wiekiem; leczeniu chorób dzieci, chorób związanych ze wzrostem, problemów wychowawczych;

 • leczeniu objawów bólu pleców, bólu stawów, skurczów i zapalenia stawów,

 • w medycynie sportowej jako pomoc w przygotowaniu do zawodu.

Na czym polega metaterapia?

Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne, trwa od 30 min.-1,5 godz. (w zależności od wybranego programu i zakresu badań). Polega na sczytywaniu wirujących fal alfa mózgu osoby badanej przez  bioinduktory i przekazywanie sygnału do analizy do mikroprocesora urządzenia.

Jak przygotować się do badania na Mezator?

 • pacjent powinien się zgłosić na badanie 2 godziny po ostatnim posiłku,
 • w czasie 2 godzin poprzedzających badanie można pić jedynie wodę mineralną niegazowaną –  jest to wręcz  wskazane aby organizm był dobrze nawodniony,
 • nie należy pić: kawy, alkoholu, mocnej herbaty, napojów energetycznych, nie palić papierosów, nie zażywać suplementów,
 • pacjent nie powinien również przyjmować leków ( jeżeli nie zagraża to życiu pacjenta).

Bezpośrednio przed badaniem  należy zdjąć wszystkie metalowe przedmioty np. biżuterię – kolczyki, bransoletki, pierścionki, wisiorki itp. , oraz odłożyć na czas badania inne metalowe przedmioty  np. monety,  klucze, telefony komórkowe. 

Jakie są przeciwwskazania do diagnostyki na Mezator?

 • metalowe implanty,
 •  rozrusznik serca,
 •  ciąża,
 •  epilepsja (padaczka),
 •  pompa insulinowa,
 •  krwawienie wewnętrzne (miesiączka).

Urządzenie posiadają wymagane certyfikaty UE i są używane przez lekarzy, dietetyków, personel medyczny jak też wykwalifikowanych terapeutów na całym świecie.

 

 

 

 


Kontakt  
nr. kom. 577 895 774, 533 270 413